Newsletter
Newsletter
Kontakt

Męska kurtka pikowana

Sklep internetowy "Pan z Klasą" proponuje kurtki męskie na każda okazję. Kurtki pikowane, będące w asortymencie sklepu wyróżniają się wysoką jakością użytych materiałów oraz estetycznym i eleganckim wykończeniem. Stawiamy na polskie produkty, co pozwala na zakup produktu o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Męska kurtka pikowana nazywana też kurtką typu "husky" lub jak kiedyś "kufajka". Jak się okazuje męska kurtka pikowana ma swoją historię, która narodziła się w latach 60. XX wieku, kiedy to emerytowany pułkownik armii amerykańskiej, przebywający w Wielkiej Brytanii potrzebował lekkiej i wygodnej, nie krępującej kurtki, która skutecznie będzie chroniła przed chłodem i wiatrem, które często towarzyszyły pułkownikowi podczas polowań lub jazdy konnej. I rzeczywiście nie można odmówić męskiej kurtce pikowanej ani uniwersalności i lekkości, ani skuteczności w ochronie ciała przed chłodem.

Kurtki pikowane które proponujemy pochodzą z kolekcji na sezon 2015r. Modnym dodatkiem kurtki może być jeden z oferowanych w naszym sklepie szalów męskich.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl